0538 920 9040 Ölüdeniz Otel Fiyatları Fiyatları 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024

Tatil365gun

Yaz tatili yaklaştıkça tatile çıkmak isteyen misafirler arama motorlarında en çok Fethiye Ölüdeniz Otel Fiyatı ve Tatil Paketi Fiyatları 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 için arama yapmakta. Ölüdeniz Fethiye’12 km uzaklıkta bulunmakta ve tatilcilerin en önemli uğrak yeridir. Belcekız efsanesinden sonra Ölüdeniz adını almıştır. Bölgede çok sayıda Otel, Motel,Restaurant,Cafe,Günlük turlar ve Yamaç Paraşütü yapan şirket ve acenta bulunmaktadır. Yaz aylarında yoğun müşteri talebi olmasıyla birlikte, sezonun Fethiye’de ilk başladığı bölgedir. Buradan katılacağınız Tekne turu ile Kelebekler Vadisine giderek Kelebekler’in dünyasına misafir olabilirsiniz. Ölüdeniz’de ne zaman gökyüzüne baksanız üzerinizde uçan onlarca rengarenk paraşüt görebilirsiniz. Her yıl Ekim ayında düzenlenen Uluslararası Fethiye Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali bölgeyi tanıtmada önemli rol oynamaktadır. Hava şartlarının uçuş için uygun olması ve sadece Türkiye’de değil aynı zamanda Dünyada’da Tandem Yamaç Paraşütü’nün en çok yapıldığı yer olmasından dolayı Ölüdeniz’e YAMAÇ PARAŞÜTÜ’NÜN BAŞKENTİ denmektedir.

Fethiye Ölüdeniz Otelleri Fiyatı ve Tatil Paketi Fiyatları 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025  için 0538 920 9040 nolu telefonu arayabilir veya http://www.tatil365gun.com/kategori/oludeniz-otelleri/ internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

ÖLÜDENİZ AKDENİZ BEACH OTEL
KONUMU:Ölüdeniz Mevkiinde de yer almaktadır.Fethiye Merkeze 12 km , Dalaman Hava Alanına 60 km ve Denize 100 metre uzaklıktadır.
TESİS ÖZELLİKLERİ:55 Oda,Havuz,Çocuk havuzu, Restaurant,İnternet,Masa tenisi, Bilardo,Kuru temizleme, ve Doktor bulunmaktadır.
ODA ÖZELLİKLERİ:Uydu yayını,Klima,Telefon,Saç Kurutma Makinası,Duş,Wc ve Sıcak su bulunmaktadır.

LİBERTY OTEL ÖLÜDENİZ
KONUMU:Ölüdeniz Mevkiinde de yer almaktadır.Fethiye Merkeze 12 km , Dalaman Hava Alanına 60 km ve Denize 100 metre uzaklıktadır.
TESİS ÖZELLİKLERİ:129 standart,9 aile ve 1 özürlü oda bulunmaktadır.Yüzme Havuzu ,Restaruant,İnternet,Bilardo,Emanet kasası,Kuru temizleme ve Doktor bulunmaktadır.
ODA ÖZELLİKLERİ:Tv,Mini bar,Saç Kurutma Makinası,Güvenlik Kasası,Telefon,Klima, Duş,Wc ve Sıcak Su bulunmaktadır.

ÖLÜDENİZ ATA LAGOON BEACH HOTEL
KONUMU:Ölüdeniz Mevkiinde de yer almaktadır.Fethiye Merkeze 12 km , Dalaman Hava Alanına 60 km ve Denize 130 metre uzaklıktadır.
TESİS ÖZELLİKLERİ:42 Adet Standart oda,Yüzme Havuzu,Çocuk Havuzu,Restaurant,Bar,Masa Tenisi,İnternet,Emanet kasası,Bilardo bulunmaktadır.
ODA ÖZELLİKLERİ:Makyaj Masası,Fön Makinası,Televizyon,Uydu Yayını,Klima,Telefon,Duş,Wc ve Sıcak Su bulunmaktadır.

ÖLÜDENİZ ALİZE OTEL
KONUMU:Ölüdeniz Mevkiinde de yer almaktadır.Fethiye Merkeze 12 km , Dalaman Hava Alanına 60 km ve Denize 350 metre uzaklıktadır.
TESİS ÖZELLİKLERİ:110 Adet standart oda,Yüzme Havuzu,Çocuk Havuzu,Restaurant,Bar,Toplantı Salonu,Masa Tenisi, İnternet,Emanet kasası,Bilardo,Jakuzi, Türk Hamamı, Sauna ve Spor Salonu, Tenis Kortu, Basketbol, Voleybol Sahası, Kuru Temizleme ve Doktor bulunmaktadır.
ODA ÖZELLİKLERİ:Makyaj Masası,Fön Makinası,Televizyon,Uydu Yayını,Klima,Telefon,Duş,Wc ve Sıcak Su bulunmaktadır.

ÖLÜDENİZ KASSANDRA BUTİK OTEL 

KONUMU: Ölüdeniz Mevkiinde de yer almaktadır.Fethiye Merkeze 12 km , Dalaman Hava Alanına 60 km uzaklıkta bulunmakta ve Denize sıfırdır.
TESİS ÖZELLİKLERİ: 20 adet Suit oda, Açık Büfe Ana Restaurant,Yüzme Havuzu, Balkonda Jakuzi, ala carte restaruant, Snack bar, restaurant bulunmaktadır.
ODA ÖZELLİKLERİ:Tv,Klima,Telefon,Fön Makinası,Güvenlik Kasası,Minibar,Duş,Wc ve Sıcak Su bulunmaktadır.

ÖLÜDENİZ BLUE LAGOON HOTEL
KONUMU:Ölüdeniz Mevkiinde de yer almaktadır.Fethiye Merkeze 12 km , Dalaman Hava Alanına 60 km ve denize 370 metre uzaklıktadır.
TESİS ÖZELLİKLERİ:52 standart,4 aile odası,17 adet delux oda,Yüzme Havuzu,Çocuk Havuzu,Açık-Kapalı Restaurantı,Havuz ve Teras barı,Masa tenisi,Emanet kasası,Bilardo bulunmaktadır.
ODA ÖZELLİKLERİ:Tv,Klima,Telefon,Fön Makinası,Güvenlik Kasası,Minibar,Duş,Wc ve Sıcak Su bulunmaktadır.

ÖLÜDENİZ BLUE STAR OTEL
KONUMU:Ölüdeniz Mevkiinde de yer almaktadır.Fethiye Merkeze 12 km , Dalaman Hava Alanına 60 km ve denize 70 metre uzaklıktadır.
TESİS ÖZELLİKLERİ:Standart,Delüx oda, Aile odası,Suit,Ağaç Ev,Yüzme Havuzu,Masa Tenisi, Resepsiyonda Emanet Kasası,Bilardo,Restaruant bulunmaktadır.
ODA ÖZELLİKLERİ:Tv,Klima,Telefon,Fön Makinasi,Duş,Wc ve Sıcak Su bulunmaktadır.

ÖLÜDENİZ BELCEHAN BEACH OTEL
KONUMU:Ölüdeniz Mevkiinde de yer almaktadır.Fethiye Merkeze 12 km , Dalaman Hava Alanına 60 km ve denize 300 metre uzaklıktadır.
TESİS ÖZELLİKLERİ:33 Oda,Yüzme havuzu, Çocuk havuzu, Çocuk parkı, Restaurantı,Bar,Emanet kasası,Bilardo, Masa tenis bulunmaktadır.
ODA ÖZELLİKLERİ:Klima,Televizyon,Uydu Kanalları,Saç Kurutma Makinası,Telefon,Duş,Wc ve Sıcak su bulunmaktadır.

FLAMİNGO OTEL
KONUMU:Ölüdeniz Mevkiinde de yer almaktadır.Fethiye Merkeze 12 km , Dalaman Hava Alanına 60 km ve Denize 800 metre uzaklıktadır.
TESİS ÖZELLİKLERİ:42 Standart,Yüzme Havuzu,Çocuk Havuzu,Restaurant,Bar,Bilardo,Masa tenisi,Emanet kasası bulunmaktadır.
ODA ÖZELLİKLERİ:Klima,Televizyon,Saç Kurutma Makinası,Mini bar,Telefon,Duş,Wc ve Sıcak su bulunmaktadır.

İMPARATOR OTEL
KONUMU:Ölüdeniz Mevkiinde de yer almaktadır.Fethiye Merkeze 12 km , Dalaman Hava Alanına 60 km ve Denize 350 metre uzaklıktadır.
TESİS ÖZELLİKLERİ:42 Standart,Yüzme Havuzu,Çocuk Havuzu,Restaurant,Bar,Bilardo,Masa tenisi,Emanet kasası bulunmaktadır.
ODA ÖZELLİKLERİ:Klima,Televizyon,Saç Kurutma Makinası,Telefon,Duş,Wc ve Sıcak su bulunmaktadır.

JADE RESİDENCES BUTİK OTEL
KONUMU:Ölüdeniz Mevkiinde de yer almaktadır.Fethiye Merkeze 12 km , Dalaman Hava Alanına 60 km ve Denize 50 metre uzaklıktadır.
TESİS ÖZELLİKLERİ:10 Lüks Oda,Yüzme Havuzu,Çocuk Havuzu,Restaurant,Bar,Bilardo,Masa tenisi,Emanet kasası bulunmaktadır.
ODA ÖZELLİKLERİ:Merkezi Yangın Sistemi,Klima,Televizyon,Saç Kurutma Makinası,Telefon,Emanet kasası,Duş ta Jakuzi,Wc ve Sıcak su bulunmaktadır.

KARBEL OTEL
KONUMU:Ölüdeniz Mevkiinde de yer almaktadır.Fethiye Merkeze 12 km , Dalaman Hava Alanına 60 km ve Denize 250 metre uzaklıktadır.
TESİS ÖZELLİKLERİ:189 Standart,8 Aile Odası,Yüzme Havuzu,Çocuk Havuzu,Restaurant,Bar,Bilardo,Masa tenisi,Emanet kasası bulunmaktadır.
ODA ÖZELLİKLERİ:Klima,Televizyon,Saç Kurutma Makinası,Minibar,Uydu yayını,Telefon,Emanet kasası,Duş ta Jakuzi,Wc ve Sıcak su bulunmaktadır.

KARBELSUN HOTEL
KONUMU:Ölüdeniz Mevkiinde de yer almaktadır.Fethiye Merkeze 12 km , Dalaman Hava Alanına 60 km ve Denize 250 metre uzaklıktadır.
TESİS ÖZELLİKLERİ:64 Standart,14 Delüks,1 Balayı Odası,Yüzme Havuzu,Çocuk Havuzu,Restaurant,Bar,Bilardo,Masa tenisi, Emanet kasası bulunmaktadır.
ODA ÖZELLİKLERİ:Klima,Televizyon,Saç Kurutma Makinası,Minibar,Uydu yayını,Telefon,Güvenlik kasası,Duş,Wc ve Sıcak su bulunmaktadır.

LYKİA WORLD TATİL KÖYÜ
KONUMU:Ölüdeniz Kıdrak plajı Mevkiinde de yer almaktadır.Fethiye Merkeze 15km,Ölüdeniz’e 3km , Dalaman Hava Alanına 63 km uzaklıkta ve Denize Sıfırdır.Roma, Bizans, Osmanlı, Selçuk ve Yunan kültürleriyle harmanlanan lüks, modern ve mistik mimarinin eserleri bulunmaktadır.
TESİS ÖZELLİKLERİ: 7 adet açık havuz, 1 adet kapalı havuz, 7 adet çocuk havuzu, Dünya Mutfağı restaurnatları,Golf sahası,Tenis kortu,Özel plajı,Yüzme Havuzu,Çocuk Havuzu,Bar,Bilardo,Masa tenisi,Emanet kasası bulunmaktadır.
ODA ÖZELLİKLERİ:Klima,Televizyon,Saç Kurutma Makinası,Minibar,Uydu yayını,Telefon,Emanet kasası,Duş,Wc ve Sıcak su bulunmaktadır.

ÖLÜDENİZ LYCİAN DREAMS APART HOTEL- TOKGÖZ HOTEL
KONUMU:Ölüdeniz Mevkiinde de yer almaktadır.Fethiye Merkeze 12 km , Dalaman Hava Alanına 60 km ve Denize 350 metre uzaklıktadır.
TESİS ÖZELLİKLERİ:Apart, Suit ve Engelli Odası,Yüzme Havuzu,Çocuk Havuzu,Restaurant,Bar,Emanet kasası,Bilardo,Masa tenisi,bulunmaktadır.
ODA ÖZELLİKLERİ:Klima,Televizyon,Saç Kurutma Makinası,Minibar,Uydu yayını,Mutfak,Telefon,Emanet kasası, Duş, Wc, Jakuzzi ve Sıcak su bulunmaktadır.

ÖLÜDENİZ MONTEBELLO BEACH HOTEL
KONUM:Ölüdeniz Mevkiinde de yer almaktadır.Fethiye Merkeze 12 km , Dalaman Hava Alanına 60 km ve Denize 450 metre uzaklıktadır.
TESİS ÖZELLİKLERİ:Toplam 120,2 Engelli Oda,Yüzme Havuzu,Çocuk Havuzu,Aqua park,Asansör,Restaurant,Bar,Bilardo,Masa tenisi,Emanet kasası,bulunmaktadır.
ODA ÖZELLİKLERİ:Klima,Televizyon,Saç Kurutma Makinası,Minibar,Uydu yayını,Telefon,Emanet kasası,Duş,Wc ve Sıcak su bulunmaktadır.

ÖLÜDENİZ MORİNA OTEL
KONUM:Ölüdeniz Mevkiinde de yer almaktadır.Fethiye Merkeze 12 km , Dalaman Hava Alanına 60 km ve Denize 750 metre uzaklıktadır.
TESİS ÖZELLİKLERİ:Standart,Aile,Delüx,Balayı Odası,Yüzme Havuzu,Çocuk Havuzu,Restaurant,Bar,Emanet kasası,Bilardo,Masa tenisi,bulunmaktadır.
ODA ÖZELLİKLERİ:Klima,Televizyon,Saç Kurutma Makinası,Minibar,Uydu yayını,Telefon,Duş,Wc ve Sıcak su bulunmaktadır.

ÖLÜDENİZ MOZAİK APART OTEL
KONUM:Ölüdeniz Mevkiinde de yer almaktadır.Fethiye Merkeze 12 km , Dalaman Hava Alanına 60 km ve Denize 950 metre uzaklıktadır.
TESİS ÖZELLİKLERİ:Butik otelde Delüx,Balayı Odası,Yüzme Havuzu,Çocuk Havuzu,Restaurant,Bar,Emanet kasası,Bilardo,Masa tenisi,Çamaşır Servisi,Spor salonu bulunmaktadır.
ODA ÖZELLİKLERİ:Klima,Televizyon,Saç Kurutma Makinası,Minibar,Uydu yayını,Telefon,Kattle,Duş,Wc ve Sıcak su bulunmaktadır.

ÖLÜDENİZ MAJESTİK OTEL
KONUM:Ölüdeniz Mevkiinde de yer almaktadır.Fethiye Merkeze 12 km , Dalaman Hava Alanına 60 km ve Denize 350 metre uzaklıktadır.
TESİS ÖZELLİKLERİ:75 Oda,Yüzme Havuzu,Çocuk Havuzu,Oyun alanı,Restaurant,Bar,Emanet kasası,Bilardo,Masa tenisi,Basketbol sahası bulunmaktadır.
ODA ÖZELLİKLERİ:Klima,Televizyon,Saç Kurutma Makinası,Minibar,Emanet kasası,Telefon,Duş,Wc ve Sıcak su bulunmaktadır.

ÖLÜDENİZ MAVİ BELCE OTEL
KONUM:Ölüdeniz Mevkiinde de yer almaktadır.Fethiye Merkeze 12 km , Dalaman Hava Alanına 60 km ve Denize 100 metre uzaklıktadır.
TESİS ÖZELLİKLERİ:46 Oda,Yüzme Havuzu,Çocuk Havuzu,Oyun alanı,Restaurant,Bar,Emanet kasası,Bilardo,Masa tenisi,Basketbol sahası bulunmaktadır.
ODA ÖZELLİKLERİ:Klima,Televizyon,Saç Kurutma Makinası,Minibar,Uydu yayını,Telefon,Duş,Wc ve Sıcak su bulunmaktadır.

ÖLÜDENİZ MAVRUKA HOTEL
KONUM:Ölüdeniz Mevkiinde de yer almaktadır.Fethiye Merkeze 12 km , Dalaman Hava Alanına 60 km ve Denize 60 metre uzaklıktadır.
TESİS ÖZELLİKLERİ:70 Oda, 160 Yatak, Yüzme Havuzu w. Çocuk Bölümü, Restoran, Havuz Bar, Snack Bar, Kablosuz İnternet, Masa Tenisi, Bilardo, Bahçe, Lobi Bar
ODA ÖZELLİKLERİ:Klima,Televizyon,Saç Kurutma Makinası,Minibar,Uydu yayını,Telefon,Duş,Wc ve Sıcak su bulunmaktadır.

ÖLÜDENİZ MELLİS BEACH OTEL
KONUM:Ölüdeniz Mevkiinde de yer almaktadır.Fethiye Merkeze 12 km , Dalaman Hava Alanına 60 km ve Denize 200 metre uzaklıktadır.
TESİS ÖZELLİKLERİ:Yüzme Havuzu,Çocuk Havuzu,Oyun alanı,Restaurant,Bar,Emanet kasası,Bilardo,Masa tenisi,Basketbol sahası bulunmaktadır.
ODA ÖZELLİKLERİ:Klima,Televizyon,Saç Kurutma Makinası,Minibar,Uydu yayını,Emanet kasası,Telefon,Duş,Wc ve Sıcak su bulunmaktadır.

ÖLÜDENİZ MANZARA HOTEL
KONUM:Ölüdeniz Mevkiinde de yer almaktadır.Fethiye Merkeze 12 km , Dalaman Hava Alanına 60 km ve Denize 1200 metre uzaklıktadır.
TESİS ÖZELLİKLERİ:Yüzme Havuzu,Çocuk Havuzu,Çocuk Oyun alanı,Restaurant,Bar,Emanet kasası,Bilardo,Masa tenisi,Basketbol sahası bulunmaktadır.
ODA ÖZELLİKLERİ:Klima,Televizyon,Saç Kurutma Makinası,Minibar,Uydu yayını,Telefon,Duş,Wc ve Sıcak su bulunmaktadır.

ÖLÜDENİZ MAGİC TULİP OTEL
KONUM:Ölüdeniz Mevkiinde de yer almaktadır.Fethiye Merkeze 12 km , Dalaman Hava Alanına 60 km ve Denize 100 metre uzaklıktadır.
TESİS ÖZELLİKLERİ:Yüzme Havuzu, Çocuk Havuzu, Çocuk Oyun alanı, Restaurant, Bar, Emanet kasası, Bilardo, Masa tenisi bulunmaktadır.
ODA ÖZELLİKLERİ:Klima,Televizyon,Saç Kurutma Makinası,Minibar,Uydu yayını,Telefon,Duş,Wc ve Sıcak su bulunmaktadır.

ÖLÜDENİZ MAGİC TULİP BEACH HOTEL
KONUM:Ölüdeniz Mevkiinde de yer almaktadır.Fethiye Merkeze 12 km , Dalaman Hava Alanına 60 km ve Denize 60 metre uzaklıktadır.
TESİS ÖZELLİKLERİ:Yüzme Havuzu, Çocuk Havuzu, Çocuk Oyun alanı, Restaurant, Bar, Emanet kasası, Bilardo, Masa tenisi bulunmaktadır.
ODA ÖZELLİKLERİ:Klima,Televizyon,Saç Kurutma Makinası,Minibar,Uydu yayını,Telefon,Duş,Wc ve Sıcak su bulunmaktadır.

ÖLÜDENİZ  SUN CİTY BEACH CLUB
KONUM:Ölüdeniz Mevkiinde de yer almaktadır.Fethiye Merkeze 12 km , Dalaman Hava Alanına 60 km ve Denize 150 metre uzaklıktadır.
TESİS ÖZELLİKLERİ:Yüzme Havuzu,Çocuk Havuzu,Çocuk Oyun alanı,Disko,Süper salonu,Çamaşırhane, Berber, Güzellik salonu,Sauna,Türk hamamı,Restaurant,Bar,Emanet kasası,Bilardo,Masa tenisi,Basketbol sahası bulunmaktadır.
ODA ÖZELLİKLERİ:Klima,Televizyon,Saç Kurutma Makinası,Minibar,Uydu yayını,Telefon,Duş,Wc ve Sıcak su bulunmaktadır.

ÖLÜDENİZ OYSTER RESİDENCES
KONUM:Ölüdeniz Mevkiinde de yer almaktadır.Fethiye Merkeze 12 km , Dalaman Hava Alanına 60 km ve Denize sıfırdır.
TESİS ÖZELLİKLERİ:Yüzme Havuzu,Çocuk Havuzu,Restaurant,Bar,Emanet kasası, Bilardo, Masa tenisi bulunmaktadır.
ODA ÖZELLİKLERİ:Klima,Televizyon,Saç Kurutma Makinası,Minibar,Uydu yayını,Telefon, Duş, Wc ve Sıcak su bulunmaktadır.

ÖLÜDENİZ ORANGE HOTEL
KONUM:Ölüdeniz Mevkiinde de yer almaktadır.Fethiye Merkeze 12 km , Dalaman Hava Alanına 60 km ve Denize 70 metre uzaklıktadır.
TESİS ÖZELLİKLERİ:24 Oda, Yüzme Havuzu w. Çocuk Bölümü, A La Carte Restaurant, Havuz Bar, Bar, Kablosuz İnternet, Lob
ODA ÖZELLİKLERİ:Mini Bar, Televizyon, Saç Kurutma makinası, Kasa, Jakuzi, Balkon, Klima, Bütün Odalar w. Duş ve Tuvalet, Deniz Manzaralı, Direkt Telefon, Duş, Wc ve Sıcak su bulunmaktadır.

ÖLÜDENİZ ÖLÜDENİZ HOTEL
KONUM:Ölüdeniz Mevkiinde de yer almaktadır.Fethiye Merkeze 12 km , Dalaman Hava Alanına 60 km ve Denize 200 metre uzaklıktadır.
TESİS ÖZELLİKLERİ:50 Oda,Yüzme Havuzu w. Çocuk Bölümü, Restaurant, Açık Büfe Restaurant, Havuz Bar, Kablosuz İnternet, Tv Salonu, Toplantı Odası, Masa Tenisi, Bilardo, Bahçe, Fitness Merkezi, Çocuk Bahçesi bulunmaktadır.
ODA ÖZELLİKLERİ:Klima,Televizyon,Saç Kurutma Makinası,Minibar,Uydu yayını,Telefon,Duş,Wc ve Sıcak su bulunmaktadır.

ÖLÜDENİZ PARADISE GARDEN HOTEL
KONUM:Ölüdeniz Mevkiinde de yer almaktadır.Fethiye Merkeze 12 km , Dalaman Hava Alanına 60 km ve Denize 1500 metre uzaklıktadır.
TESİS ÖZELLİKLERİ:Standart, Delüx ve Süper Delüx toplam 27 Oda ,Yüzme Havuzu,Çocuk Havuzu,Restaurant,Bar,Emanet kasası,Kuru temizleme,Çamaşır servisi,Bilardo,Masa tenisi, bulunmaktadır.
ODA ÖZELLİKLERİ:Klima, Televizyon, Saç Kurutma Makinası, Minibar, Uydu yayını, Telefon, Duş, Wc ve Sıcak su bulunmaktadır.

ÖLÜDENİZ PERDİKİA HOTEL
KONUM:Ölüdeniz Mevkiinde de yer almaktadır.Fethiye Merkeze 12 km , Dalaman Hava Alanına 60 km ve Denize 150 metre uzaklıktadır.
TESİS ÖZELLİKLERİ:Yüzme Havuzu,Çocuk Havuzu,Çoçuk oyun alanı,Restaurant,Bar,Emanet kasası, Bilardo, Masa tenisi bulunmaktadır.
ODA ÖZELLİKLERİ:Klima, Televizyon, Saç Kurutma Makinası, Minibar, Uydu yayını,Emanet kasası

ÖLÜDENİZ BEYAZ OTEL
KONUM:Ölüdeniz Mevkiinde de yer almaktadır.Fethiye Merkeze 12 km , Dalaman Hava Alanına 60 km ve Denize 250 metre uzaklıktadır.
TESİS ÖZELLİKLERİ:Yüzme Havuzu,Çocuk Havuzu,Oyun alanı,Restaurant,Bar,Emanet kasası,Bilardo,Masa tenisi bulunmaktadır.
ODA ÖZELLİKLERİ:Klima,Televizyon,Saç Kurutma Makinası,Minibar,Uydu yayını, Telefon, Duş, Wc ve Sıcak su bulunmaktadır.

ÖLÜDENİZ SEA HORSE KARAVAN HOTEL 
KONUM:Ölüdeniz Mevkiinde de yer almaktadır.Fethiye Merkeze 12 km , Dalaman Hava Alanına 60 km ve Denize sıfırdır.
TESİS ÖZELLİKLERİ:Şezlong,Karavan otoparkı,Oyun alanı,Restaurant,Bar,Emanet kasası, Bilardo, Masa tenisi, BBQ alanı, Kütüphane, Çamaşır servisi bulunmaktadır.
BUNGOLOV ÖZELLİKLERİ:3 Çeşit Temel,Standart, Lüks bungolovlar’da Klima,Televizyon, Saç Kurutma Makinası, Minibar,Uydu yayını, Telefon, Duş, Wc ve Sıcak su bulunmaktadır.

ÖLÜDENİZ TANER OTEL
KONUM:Ölüdeniz Mevkiinde de yer almaktadır.Fethiye Merkeze 12 km , Dalaman Hava Alanına 60 km ve Denize 250 metre uzaklıktadır.
TESİS ÖZELLİKLERİ:30 Oda,Yüzme Havuzu,Çocuk Bölümü, A La Carte Restaurant, Havuz Bar, Kablosuz İnternet, Masa Tenisi, Bilardo bulunmaktadır.
ODA ÖZELLİKLERİ:Klima,Televizyon, Saç Kurutma Makinası,Telefon, Duş, Wc ve Sıcak su bulunmaktadır

ÖLÜDENİZ THE TOWER HOTEL
KONUM:Ölüdeniz Mevkiinde de yer almaktadır.Fethiye Merkeze 12 km , Dalaman Hava Alanına 60 km ve Denize 250 metre uzaklıktadır.
TESİS ÖZELLİKLERİ:70 Oda,Yüzme Havuzu,Çocuk Bölümü, Açık Büfe Restaurant, Havuz Bar, Bar, Tv Salonu, Toplantı Odası, Masa Tenisi, Bilardo, Mini Market bulunmaktadır.
ODA ÖZELLİKLERİ:Klima,Televizyon, Saç Kurutma Makinası,Telefon, Duş, Wc ve Sıcak su bulunmaktadır.

ÖLÜDENİZ TÜRK OTEL
KONUM:Ölüdeniz Mevkiinde de yer almaktadır.Fethiye Merkeze 12 km , Dalaman Hava Alanına 60 km ve Denize 100 metre uzaklıktadır.
TESİS ÖZELLİKLERİ:35 Oda ,Yüzme Havuzu,Çocuk Bölümü, Restoran, Havuz Bar, Bar, Araç Parkı, Masa Tenisi, Bilardo bulunmaktadır.
ODA ÖZELLİKLERİ:Klima,Televizyon, Saç Kurutma Makinası,Telefon,Güvenlik kasası, Duş, Wc ve Sıcak su bulunmaktadır.

ÖLÜDENİZ TROPİCANA HOTEL
KONUM:Ölüdeniz Mevkiinde de yer almaktadır.Fethiye Merkeze 12 km , Dalaman Hava Alanına 60 km ve Denize 200 metre uzaklıktadır.
TESİS ÖZELLİKLERİ:68 Oda ,Yüzme Havuzu,Çocuk Bölümü, Restoran, Havuz Bar, Bar, Araç Parkı, Masa Tenisi, Bilardo,Çok amaçlı salon bulunmaktadır.
ODA ÖZELLİKLERİ:Klima,Televizyon, Saç Kurutma Makinası,Telefon,Güvenlik kasası, Duş, Wc ve Sıcak su bulunmaktadır.

ÖLÜDENİZ TONOZ BEACH HOTEL
KONUM:Ölüdeniz Mevkiinde de yer almaktadır.Fethiye Merkeze 12 km , Dalaman Hava Alanına 60 km ve Denize 40 metre uzaklıktadır.
TESİS ÖZELLİKLERİ:50 Oda, Yüzme Havuzu,Çocuk Bölümü, Restoran, Havuz Bar, Bar, Araç Parkı, Masa Tenisi, Bilardo,Çok amaçlı salon bulunmaktadır.
ODA ÖZELLİKLERİ:Klima,Televizyon, Saç Kurutma Makinası,Telefon,Güvenlik kasası, Duş, Wc ve Sıcak su bulunmaktadır.

ÖLÜDENİZ TURKUAZ HOTEL
KONUM:Ölüdeniz Mevkiinde de yer almaktadır.Fethiye Merkeze 12 km , Dalaman Hava Alanına 60 km ve Denize 40 metre uzaklıktadır.
TESİS OTELLERİ:130 Oda, Yüzme Havuzu, Çocuk Bölümü, A La Carte Restaurant, Havuz Bar, Bar, Kablosuz İnternet, Dart, Masa Tenisi, Bilardo, Mini Futbol, ​​Mini Market, Fitness Center bulunmaktadır.
ODA ÖZELLİKLERİ:Klima,Televizyon, Saç Kurutma Makinası,Telefon,Güvenlik kasası, Duş, Wc ve Sıcak su bulunmaktadır.

Tatil365gun