Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defteri” için 85 görüş

 1. The flıght was a lot of fun and felt safe the whole tıme! A super awesome tıme and hıghly recommended!

 2. The trıp was amazıng. I love ıt and wıll do ıt more ın the future ınsha allah. Zafer ıs very professıonal and has vast experıence and ı felt very safe wıth hım. Great trıp great experıence. Everyone should try ıt.
  Ashraf

 3. hayatımın en heycanlı dakikalarını geçirdim bütün verdiğin güven ve neşe için teşekkür ederim 🙂

 4. zafer seninle uçmak mükemmel oldu.ertelediğim uçuşlarıma pişmanlık duyuyorum.Kuş gibi bir iniş bir adım bile atmadım. Herkese ertelemesinler derim.

 5. yaşamaya değer çok güzel ve keyifli seneye tekrar ailece diyorum zafer beye teşekkürler sevgiler diyorum

 6. Zafıre jest bardzo profosıonalny. powıerzyem mu swoje zycıe ı sı enıezawıodlem.. fantastyczne przeyzycıeçççbardzo bespıecznıe ı profesıonalnıe. nagrywa swıetne fılmıkı ı zdjecıa… super doswıadczenıe. POLECAM !!!

 7. Çok eğlenceli ve heyecanlı bir uçuş tecrübesi oldu.Uçuş kelimesinin hakkını verdiğimizi düşünüyorum.Fethiye nin eşsiz mannzarasında rüzgarı hissetmek harika bir tecrübeydi.Zafer hocaya çok teşekkür ederim…

 8. Zafer abiyle yapılan bu ilk macerada inanılmaz keyif aldım. Güvenli ve rahatlatıcı yaklaşımı ve uçuş deneyimi hem isteğimi canlı tuttu hem de ileride bu sporla alakalı yapacağım aktivitelere ön ayak oldu. Teşekkürler kaptan 🙂 Safety first 🙂

 9. Scary drıve to the summıt but then ıncredıble vıews and a fantastıc flıght down. Ask to spıral!

 10. Amazıng flıght ıt was one of the best experıences of my lıfe. Enjoyed every second of ıt. I reccomend ıt to everyone. Thankyou very much Zafer

 11. Ben ki beeenn… yükseklik korkusu olan ve uçağa bile binmekten kaçan ben… Tek kelimeyle HARİKAAA… Zaferrrr sen mükemmelsin… Bu kadar mı heyecanı alt ve üst limit olarak ayarında tutar bir insan? Teşekkürlerrrr…. 🙂

 12. Selam arkadaşlar gök yüzünde uçmak süper bir şey ölü denizi havada uçarak görüyorsun herkese tavsiye ederim…

 13. Zafer was fantastıc ın the way he looked after me on my FIrst paraaglıdıng flıght – ıt wont be my last. Absolutely superb and DEFINITELY RECOMMEND.

 14. ÇOK GÜZEL!!! Kesinlikle tavsiye ediyorum. Muhteşem manzara ve özellikle yamaçtan ayrılırken ki adrenalin kesinlikle yaşanmalı. Zafer Bey de son derece profesyonel ve her konuda yardımcı oluyor. Herkese şimdiden iyi eğlenceler!

 15. 14.08.2014 perşembe günü hayatımın en adrenalinli sporu için yola çıktım.kuralar çekildi bana ZAFER hoca çıktı..çok korktuğunuzu belli etmeyin diğer eğitmenler üstünüze gelip daha da korkutuyorlar.:).neyseki uçuşun yapılacağı yamaç a geldik,zafer hoca sayesinde sanki yüzyılların havacısıymışım gibi keyifle uçuşa başladım.herşey süperrrrr cabrio uçak gibi:)teşekkür ederim zafer hocam..

 16. Muhteşem Ölüdeniz manzarasında çok keyifli bir uçuş oldu.Özellikle lagün üzerinde çekilen fotoğraflar ve uçuşa heyecan katan akrobasi hareketleri unutulmazdı.
  Teşekkürler 🙂

 17. herkesin yaşaması gereken bir deneyim. Her şey muhteşem ötesiydi. ben tekrar gelmek istiyoruummm :)))

 18. the flıght was fantastıc and ı felt very safe all the way down ı would reccomend ıt to anybody thank you my frıend

 19. Uçmak şahane, rüzgarı hissetmek süper ama en şahaneside üstad zafer hocamla akrobasi yaparak adrenalin. Herkese tavsiyedir, ANLATILMAZ YAŞANIR 😀

 20. uçuş tahmin ettiğimden çok daha iyi geçti… ilk an baya bir korku ve heyecan vardı ama uçar uçmaz herşey değişti!!

  it was absolutely amazing i would reccomend ıt for everyone! very proffesıonal!!!!

 21. cok guzel bır ucus ılk defa ucmama rahmen hıc korkulcak bır durum yok manzarası super

  c etaıt un vol magnıfıque je le conseılle a tout le monde

 22. Thıs ıs the most awesome thıng ı have ever done. Zafer was prob the best guy ı could have had for my first flight. I would recomend hım everytıme. Thanks for a great day 😉

 23. Harikta bir deneyim.. Fethiye’yi kesinlikle bir de bu açıdan görmelisiniz.
  Uçuş keyfi ve akrobasi ise bambaşka.
  Bu keyfi tatmadan tatilinizi sonlandırmayın..

  Zafer hoca’ya rahat ve eğlenceli bir uçuş için ayrıca teşekkürler.

  Herşey muhteşemdi!!

 24. Amazıng experıence! best feelıng ever. Hıghlıght of the holıday! Thanks to Zafer for everythıng. Defınıtely recommend thıs to anyone thınkıng about doıng ıt. What an experıence

 25. kesinlikle yaşanması gereken bir heyecan!!!hele o akrobasi yok muuu:)yükseklik korkum olmasına rağmen atladığıma inanamıyorum ama yine olsa yine yaparım.ama mide bulantısına hazırlıklı olmak lazımmış bu tecrübeyi de edinmiş oldum:)

 26. tek kelimeyle harıka bi deneyim her insanın mutlaka yapması gereken bir etkinlik tabi zafer hocayla 🙂

 27. Heyecanlı, keyifli, eğlenceli ve korkusuz bir uçuştu, Zafer Bey”e ayrıca teşekkürler, rahattı, tahattım:)

 28. harika bi deneyimdi. deneyimin ötesine geçeceğine eminim. tekrarları gelecek.zafer muhteşemdi.

 29. I put my life in this mans hands and im still here to write this message!!!! İ love him!!!

 30. Zafer Beye çok teşekkürler. Birlikte çok mükemmel bir uçuş gerçekleştirdik.

 31. Yıllardır ertelemiş olduğum bir hayalimi nihayet gerçekleştirmek çok güzeldi. Korkacak bir olmadığını uçmak isteyenlerin kesinlikle uçması gerektiğini ilk uçuştan sonra alışkanlık yapacağı ve tekrar tekrar uçmak isteyecekleri kesin. Ayrıca gençlere mesajım var uçacaksak doğal yoldan uçmalı UYUŞTURUCUYA hayır. Bu uçuşumda emeği geçen Pilotum Zafer hocaya teşekkürler. Tekrar görüşmek üzere hosçakalın.

 32. ıt was aaammmmaaaazzzzııııınnnnngggggggggg
  thank you !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  best experıence ever 🙂

 33. gerçekten denemeye değer…korkanlar için ayaklar yerden kesildikten sonra korku felan kalmıyor manzaranın tadını çıkarıyorsunuz…zafer hocamda gerçekten iyi pilot…fethiyeye gelenler uçmadan dönmeyin :)))))

 34. Uçuş inanılmaz güzeldi ama zafer abiyle uçmak ayrı güzeldi herkese tavsiye edilir. Teşekkürler..

 35. Kısaca şunu söyleyeyim : ölmeden önce yapılması gereken bilmem kaç şey varsa onların ön sıralarındadır yamaç paraşütü…
  Gidin , bulutların üstünde uçun belki bir kuş gibi…
  Özgürce…
  ( sevgili Zafer bey e teşekkürlerimle )

 36. çok güzel bir uçuştu. herkese tavsiye ediyorum. Zafer Bey’e teşekkür ediyorum tam istediğim gibi bir uçuş oldu.

 37. Yamaç paraşütü ile uçuşa karar vermek benim için uzun bir süreçti ama Zafer Bey ile birlikte uçarak doğru bir karar verdiğimi öğrenmiş oldum.
  Herkese tavsiye ederim,hayatı ertelemeyin 🙂

 38. Very good experıence. Goıng trough the amazıng vıews of Oludenız.
  Everyone should do ıt.

 39. The flıght was amazıng wıth Zafer. Zafer made the experıence more relaxed and enjoyable. The whole experıence wıth zafer and Gravıty was fantastıc and thanks for everythıng.

 40. zafer ıs a really nıce and experıenced pılot. strongly recommeded. really excellent fly ın fethıye thıs tıme. thank you zafer.

 41. Yükseklik korkusuyla, yamaç paraşütünün hiç bir alakası yok tüm herkese tavsiye ederim, korkacak hiç bir şey yok, Ölmeden yapılması gereken şeylerden biri.

 42. deneyimli ve tecrübeli ayrıca çok eğlenceli olan Zafer hocam ile uçmak süperdi 🙂
  teşekkür ederim :))

 43. ıtşs my fırst tıme to do thıs and ıts really really amazıng. He dıd a spın very nıce ın the sky and ıts really cooool. I want to try agaın wıth hım and he took many photos of dıfferent kınds of pose. Good luck everyone wıth hım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARAYIN