bu yıl çılgınlık yap soluğu Fethiye de al

Tatil365gun

Muğlanın  en kalabalık yerleşik nüfusuna sahip Fethiye ilçesi bünyesinde deniz,  kum, güneş, tarih ve adrenalini bulunduran Türkiye’nin ender yerlerinden biridir.

Fethiye
Fethiye

Yoğun geçen iş hayatınızdan, yaşadığınız şehirden (İstanbul, Ankara, İzmir) kısa süreliğine uzaklaşmak  isterseniz Fethiye kış aylarında tam size göre.

DSC_0336_new

Yaz ayları kadar yoğun olmayan Ölüdeniz sahilinde yada likya yoluna doğa yürüyüşü yaparak oksijen depolayabilirsiniz. Macera ve adrenalin yaşamak isterseniz 12 ay yamaç paraşütü merkezi olarak hizmet veren Babadağ’dan Ölüdeniz’in güzelliklerine süzülebilirsiniz. Tokgöz Hoteli https://www.tatil365gun.com/oludeniz-hotelleri-tokgoz-butik-hotel-apart linkinden inceleyebilirsiniz.

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü
Ölüdeniz Yamaç Paraşütü

Kış aylarında ortalama hava sıcaklığının 12 °C, deniz suyu sıcaklığının ise 20°C olduğu Fethiye de konaklamak için Ölüdeniz de şirin, sessiz ve sahile yakın konumda yer alan tokgöz hotel & apartı tercih edebilirsiniz.

fethiye özel tekne turu_new kelebekler vadisi

Denize girmek istemeseniz dahi özel tekne turu ile yaz aylarının en yoğun olduğu Kelebekler vadisi, Mavi mağara, St Nicholas adası ve Soğuk su plajı gibi yerleri gezerek güneşli havanın tadını çıkarabilir yada balık avlayabilirsiniz.

Kayaköy de Kahve Molası
Kayaköy de Kahve Molası

 

Ölüdeniz’e 7 km uzaklıkta yer alan açık hava müzesi konumundaki tarihi Kayaköyde mübale ile terk edilmiş evler, okullar, kiliseler arasında geçmişe yolculuk yapabilirsiniz. Fotoğraf çekmeyi seviyorsanız görsel zenğinliği ile büyüleyen Kayaköyde bol bol resim çekebilirsiniz. Yorgunluk çayınızı ya da kahvenizi kuyubaşı kahvesinde içebilir, hala enerjiniz var ise at turuna bile katılabilirsiniz. Fethiye Kayaköy Villa Fiyatları 2020 | 2021  | 2022 | 2023 | 2024 için https://www.tatil365gun.com/kayakoyu-villalari/ adresinden inceleyebilirsiniz.

fethiye ev-yemekleri fethiye paspatur çarşısı_new 

Akşam yemeği için Fethiye de yer alan restaurantlarda  Akdeniz mutfağının lezzetli yemeklerini keşfettikten sonra eğlenmek için Fethiye Paspatur çarşında bulunan barlar sokağında gönlünüzce eğlenirken nargile keyfi de yapabilirsiniz.

Kısa süreliğine dahi olsa Fethiye’yi gezmek, görmek size yoğun geçen iş hayatınızın arasında enerji verecektir.

*Fethiye ve Ölüdeniz de yapabileceğiniz turlarımız için www.oludenizaktiviteleri.com internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

*Fethiye Tatil Paketleri Fiyatları 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 yılları için www.tatil365gun.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Tatil365gun