unutamayacağınız bir tatil için fethiye seni bekliyor.

Tatil365gun

Hayatta yaşamak istediğin ne varsa hepsi Fethiye ‘de

Yaz gelince tüm yollar Fethiye’ye çıkmaktadır. Yaz tatilini sıradan yaşamak istemeyenlerin tercihidir Fethiye. Doğa, adrenalin, macera vardır bu yolun sonunda tatilde ne yapmak istiyorsanız Fethiye size onu sunmaktadır. Doğa ile içi içe tatil yapmak dinlenmek, dinlenirken de güzellikleri doğa yürüyüşüyle keşfedenlerin başında gelir Likya yolu. Bu yol boyunca kuşlar, kelebekler, böcekler yoldaşlık yapar size. Yol’a devam ederken doğanın size sunduğu tüm güzellikleri kameranızla ölümsüzleştirerek vaktin nasıl geçtiğini anlamazsınız doğada.

Adrenalin her zaman Fethiye’de

Kovboy gibi at üzerinde gezerken, maviliklere tekne gezisi ile kucak açarak koyları, adaları ziyaret ederken ya da üzeri açık jeepler ile keşfederken Fethiye’yi yaşadığınız adrenalini unutamayacaksınız.

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü
0539 646 6460 Ölüdeniz Yamaç Paraşütü

Başınız hangi yöne çevirseniz macera hep sizinledir Fethiye’de Akdeniz’in mavi sularında balıklarla dost olmak, su altı güzelliklerini yakından görmek.Çalışta rüzgar sörfü, kite sörf yaparken dalgalarla dans etmek dahası 1900 metre yükseklikten Ölüdeniz semalarında yamaç paraşütü ile kartal gibi süzülmek, rüzgarın sesini dinlemek ve cennete Ölüdeniz plajına ayak basmak kısaca Fethiye tatilinin vazgeçilmesidir adrenalin.

*Fethiye ve Ölüdeniz de yapabileceğiniz turlarımız için www.oludenizaktiviteleri.com internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

*Fethiye Otelleri ve Fethiye Tatil Paketi Fiyatları 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025

Tatil365gun