yaz gelince; fethiye

Tatil365gun

Hayatta yaşamak istediğin ne varsa hepsi Fethiye’ de seni beklemektedir.

Yaz gelince tüm yollar Fethiye’ye çıkmaktadır. Yaz tatilini sıradan yaşamak istemeyenlerin tercihidir Fethiye. Doğa, adrenalin, macera vardır bu yolun sonunda tatilde ne yapmak istiyorsanız Fethiye size onu sunmaktadır. Doğa ile içi içe tatil yapmak dinlenmek, dinlenirken de güzellikleri doğa yürüyüşüyle keşfedenlerin başında gelir Likya yolu. Bu yol boyunca kuşlar, kelebekler, böcekler yoldaşlık yapar size. Yol’a devam ederken doğanın size sunduğu tüm güzellikleri kameranızla ölümsüzleştirerek vaktin nasıl geçtiğini anlamazsınız doğada.

Fethiye Likya Yolu
Fethiye Likya Yolu

Adrenalin her daim sizinle dir Fethiye’de

Kovboy gibi at üzerinde gezerken, tekne gezisi ile koyları, adaları ziyaret ederken ya da üzeri açık jeepler ile keşfederken Fethiye’yi yaşadığınız adrenalini unutamayacaksınız.

0538 920 9040 Fethiye Jeep Safari Turları
0538 920 9040 Fethiye Jeep Safari Turları

Başınız hangi yöne çevirseniz macera hep sizinle dir Fethiye’de Akdeniz’in mavi sularında balıklarla dost olmak, su altı güzelliklerini yakından görmek. Çalışta plajın da rüzgar sörfü, kite sörf yaparken dalgalarla dans etmek dahası 1900 metre yükseklikten Ölüdeniz semalarında yamaç paraşütü ile kartal gibi süzülmek, rüzgarın sesini dinlemek ve cennete Ölüdeniz plajına ayak basmak kısaca Fethiye tatilinin vazgeçilmesidir adrenalin.

Fethiye ve Ölüdeniz de yapabileceğiniz turlarımız için www.oludenizaktiviteleri.com internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Fethiye Otelleri, Fethiye Otel Fiyatları, Fethiye Apart Fiyatları, Fethiye Kiralık Tatil Evi Fiyatları ve Fethiye Tatil Paketi Fiyatları 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 için www.tatil365gun.com adresini ziyaret edebilir veya 0538 920 9040 nolu telefondan sizlere yardımcı olabilir.

Tatil365gun